hier spreekt houden van uit..jawel...en voor mij mag dat ...welkom 'klein mensje nooit geweest'en nooit meer komt...uniek éénmalig ...'gevormd' door twee;)
re: Foto
Reactie gegeven door Sarah Kalokerinos - 19:01 31-7-2010
dank je. Het gaat over een pasgeboren kindje.
re: Foto
Reactie gegeven door 88 - 18:00 31-7-2010
mogelijk gaat het om een zwangere.. echo?
dit gedicht staat er nu en is gewoon lief, je kan het best de opmerkingen (als je er voor open staat) meenemen in een volgend gedicht, ik ben er zelf achtergekomen na goede suggesties dat het doorgaans je gedicht niet opknapt door het stevig aan te passen, maar je volgende inzending wél beter kan worden door de tips al van te voren te gebruiken, zo ook je slotzin,
welkom in het wereldalbum geeft al een andere lading
fijn gedicht,
graag gelezen, 88
re: Foto
Reactie gegeven door Sarah Kalokerinos - 17:35 31-7-2010
Misschien kan ik die voorlaatste zin vervangen door: van babyblauw tot vrolijk rood? Dat klinkt misschien minder melig. grtn
re: Sarah over Foto
Reactie gegeven door D.Docters van Leeuwen - 18:32 30-7-2010
Milou maaide het gras al voor m'n voeten weg.
ritmisch zit het goed in elkaar en het rijmt ook prima weg, maar het is met te lievig en wat teveel cliche woordjes
groet
Dick
re: Foto
Reactie gegeven door milou - 17:59 30-7-2010
Sarah,
Hoewel je gedicht ritmisch goed klinkt, wordt mijn enthousiasme toch beknot door een teveel aan lieftallige woordjes: 'aandoenlijk en zo lief, mooiste kleuren, schattig roos...' Ik zou daar zuiniger op zijn, wordt al gauw cliché en melig.
vr grt
milou
De gedichten die ingezonden zijn op de website van de lettertempel en e.v.t. toekomst projecten die gekoppeld zijn aan de lettertempel blijven ten alle tijden eigendom van de feitelijke auteur van het gedicht. Zonder toestemming van de feitelijk auteur mogen de gedichten niet gebruikt worden voor andere doeleinden dan lezen op deze site en indien hier toestemming voor gegeven is door de feitelijke auteur het uitgeven van de gedichten door lettertempel zelf. Mocht er sprake zijn van misbruik van de content en de gedichten die gepubliceerd zijn op deze site door wat dan ook dan zullen er hoe dan ook (in samenspraak met de auteur) stappen worden ondernomen.